Firma BARA vznikla v roce 1991 jako výhradní dovozce zabezpečovací techniky britského výrobce RACAL-GUARDALL. V průběhu několika následujících let se přeměnila z obchodní společnosti na montážní podnik a svoje původně úzké zaměření na elektrické zabezpečovací systémy postupně rozšiřovala až do současného širokého spektra poskytovaných služeb. Za sebou má dlouhou řadu instalací, jejichž společným jmenovatelem je špičkově odvedená práce na vysoké řemeslné úrovni.

Firma BARA nabízí elektronické zabezpečení objektů systémy elektrické zabezpečovací signalizace či uzavřenými kamerovými okruhy (průmyslové televize), protipožární ochranu zařízením elektrické požární signalizace. Spolupracuje s renomovanými společnostmi provozujícími pulty centralizované ochrany pro připojení poplachové signalizace a poskytnutí kvalifikovaného zásahu v případě potřeby.

Mimo oblast bezpečnosti BARA provádí dodávky a montáže strukturovaných datových sítí, rozhlasových ústředen a rozvodů pro ozvučení budov, systémů domácích telefonů, videotelefonů a bytových zvonků, rozvodů jednotného času, společných televizních a satelitních antén, vnitřních telefonních rozvodů a dalších slaboproudých i silnoproudých instalací v budovách.

Služeb firmy BARA využívají majitelé bytů, rodinných domů, prodejen, ale i velké administrativní,
výrobní či skladové areály, studentské koleje a hotely, nádraží, nebo památkové objekty od kostelů po zámky.

Všichni zaměstnanci firmy jsou nekuřáci.

Projektem, dodávkou a montáží zařízení služby firmy nekončí. BARA poskytuje záruční a pozáruční servis, pro případ nouze je k dispozici nepřetržitá servisní služba 24 hodin denně.

Adresa kanceláře:

Zeyerova alej 1425 / 40
162 00 Praha 6
IČO: 18631703
DIČ: CZ18631703

Telefon: 235 355 201

Nepřetržitá servisní služba: 728 151 394